Jesteś tutaj: Produkty pies Obroże FORESTO


Obroża Foresto

Pasożyty, takie jak kleszcze, wszoły oraz pchły, mogą przenosić wiele niebezpiecznych chorób, dlatego należy chronić przed nimi swoich pupili. Obroża Foresto to nowoczesne rozwiązanie, które odstrasza insekty niezależnie od stadium ich rozwoju, a także likwiduje te, które zdążyły już się zagnieździć. Działa ona aż przez osiem miesięcy, a dzięki specjalnemu zapięciu, ryzyko jej zgubienia jest znikome. Może być stosowana zarówno u kotów, jak i psów. Posiadamy w swoim asortymencie obroże Foresto dla zwierząt o większej i mniejszej masie ciała.

Znaleziono 2 produktów.

Obroża FORESTO 38 cm

Obroża dla kotów i psów o masie ciała do 8 kg. Zastosowana jednorazowo, zapewnia psom i kotom ochronę przed pchłami i kleszczami przez wyjątkowo długi okres – aż do ośmiu miesięcy. Produkt wykazuje skuteczne działanie przeciwko larwom, nimfom i dorosłym osobnikom kleszczy.  Więcej informacji »

Opakowanie Cena
1 szt. 99.00 PLN 69.00 PLN

Obroża FORESTO 70 cm

Obroża dla kotów i psów o masie ciała powyżej 8 kg. Bezkonkurencyjna obroża firmy Bayer Animal Health. Zastosowana jednorazowo, zapewnia ochronę przed pchłami i kleszczami przez wyjątkowo długi okres – nawet do ośmiu miesięcy. Produkt wykazuje skuteczne działanie przeciwko larwom, nimfom i dorosłym osobnikom kleszczy.
 Więcej informacji »

Opakowanie Cena
1 szt. 127.00 PLN 98.11 PLN

Podaj łapę Zobacz nas na Facebook'u Hills Rabaty Pensjonat Pupila. Hotel dla psów i kotów *****