Jesteś tutaj: Produkty pies Furminatory


Furminator dla psów

Chcąc dbać o swojego psa, należy zaopatrzyć się w FURminator, aby usuwać brudne, stare włosy i pozwalać swobodnie rosnąć nowej sierści. Ma to niezwykle pozytywny wpływ na skórę, jako że umożliwia jej odświeżenie. Należy stosować do tego celu przyrząd, który zapewnia pupilowi brak dyskomfortu i jest dostosowany do jego rozmiarów oraz długości włosów. W naszym sklepie internetowym można zamówić FURminator dla psów długo- i krótkowłosych o wybranej wadze. Dzięki temu produktowi, sierść zwierzaka będzie znów piękna i błyszcząca, a jego mieszki włosowe zregenerowane.

Znaleziono 10 produktów.

Wybierz odpowiedni furminator dla psa

Furminator dla psów zyskał wielką popularność i błyskawicznie stał się jednym z ulubionych produktów wielbicieli czworonogów, a także został doceniony przez weterynarzy i specjalistów. Nasz sklep oferuje Furminatory w dwóch wersjach – dla psów długo- i krótkowłosych, o wszelkich rozmiarach, od XS do XL. Rozwiązania wykorzystane w tym produkcie zapewniają spokojne rozczesywanie sierści zwierzaków i umacniają więź między właścicielem a jego podopiecznym. Skuteczne zmniejszenie linienia sprawia, że sierść naszego pupila prezentuje się zdrowo a dywany w domu nie wyglądają jak poduszki z psiego włosia.

Czym jest furminator dla psów?

Furminator dla psów jest narzędziem powstałym z myślą o wszystkich właścicielach, którzy nie mogą poradzić sobie z linieniem swoich zwierzaków. Gęste metalowe ząbki, znajdujące się na końcu tego specjalistycznego grzebienia, umożliwią usunięcie nadmiaru podszerstka oraz martwego włosa. Marka Furminator to zestaw narzędzi dla właścicieli psów i kotów, przy których pomocy będą oni mogli właściwie zadbać o sierść swojego pupila. W sklepach dostępne są produkty, które zostały przystosowane zarówno dla psów z krótszym, a także z dłuższym włosem.

Dlaczego warto korzystać z furminatora?

Główną zaletą korzystania z furminatora dla psów jest to, iż przy jego pomocy można zredukować linienie pupila aż o 90%! Uzyskanie takich rezultatów możliwe jest tylko i wyłącznie przy dokładnym i regularnym szczotkowaniu, aczkolwiek nawet osoby używające tego narzędzia sporadycznie, odczują różnicę w ilości sierści pozostawianej przez ich zwierzaka. Ponadto, furminator niesie także szereg korzyści dla psów – poprawia on krążenie oraz wzmacnia mieszki włosowe, pobudzając wzrost silnego i błyszczącego włosia. Pozytywnie wpływa na wydzielanie łoju, co pomaga w odżywieniu sierści oraz utrzymaniu prawidłowej temperatury ciała.

W jaki sposób czesać swojego psa

Należy pamiętać, że furminator dla psów jest narzędziem, które służy do usuwania wychodzącej sierści, dlatego nie powinno się go używać więcej niż raz – dwa razy w tygodniu. Gdy nasz podopieczny zaczyna intensywnie linieć, można zwiększyć nieznacznie częstotliwość zabiegu. Przed rozpoczęciem czesania, należy pozbyć się wszelkich zabrudzeń oraz kołtunów przy pomocy odpowiednich instrumentów. Po ich usunięciu można rozpocząć proces pozbywania się podszerstka – wykonując ruchy zgodne z kierunkiem włosa, od szyi do ogona. Nadmiar zebranej sierści należy usunąć przy pomocy specjalnego przycisku. Nie można zapomnieć o tym, iż furminator dla psów posiada metalową główkę, dlatego trzeba go używać delikatnie, aby nie podrażnić skóry zwierzaka.

Czym jest podszerstek?

Czym właściwie jest podszerstek, którego tak usilnie chcemy się pozbyć przy pomocy furminatora dla psów? Jest to warstwa sierści, która rośnie blisko skóry pupila i jest odpowiedzialna za jego izolację termiczną. W przeciwieństwie do włosa okrywowego, który jest szorstki i odpowiada za umaszczenie psa, podszerstek jest niezwykle delikatny, miękki i rośnie bardzo gęsto, co wiążę się z tak nielubianym przez ludzi linieniem zwierząt.

1 2 Następna »


Podaj łapę Zobacz nas na Facebook'u Hills Rabaty Pensjonat Pupila. Hotel dla psów i kotów *****