Jesteś tutaj: FAQ


FAQ

 1. Co to FURminator dla kotów?

  FURminator dla kotów to proste narzędzie wykorzystywane przy pielęgnacji tych zwierząt. Ma ono za zadanie wyczesanie obumarłego podszerstka, czyli krótkiej i gęstej warstwy futra, która znajduje się pod włosem okrywowym. Pozwala ono na skuteczne wyczesanie czworonoga, a w konsekwencji zminimalizowanie sierści pozostawianej przez niego na ubraniach, meblach czy dywanach. FURminator jest w pełni bezpieczny dla kotów oraz niezwykle prosty w użyciu.

 2. Czy warto posiadać furminator dla psów?

  Każdy właściciel psa wie jak wyglądają meble wypoczynkowe czy odzież, jeżeli w domu zamieszkuje to zwierzę. W celu ograniczenia pozostawianej przez niego wszędzie sierści, należy zaopatrzyć się w narzędzie służące do jej wyczesywania. FURminator dla psów jest łatwy w obsłudze, a podszerstek zebrany podczas czesania, można łatwo usunąć z grzebyka za pomocą specjalnego przycisku. Urządzenie występuje w kilku rozmiarach, w związku z dużą różnorodnością jaką prezentują poszczególne rasy.

 3. Jak dbać o psa i kota? Obroża foresto

  Obroża Foresto to jeden z najskuteczniejszych produktów służących do zabezpieczenia psa czy kota przed pasożytami. Powinny ją bezwzględnie stosować zwierzęta wychodzące, ponieważ minimalizuje ona wystąpienie pcheł oraz kleszczy na skórze zwierzęcia. Produkt jest dostępny w dwóch rozmiarach - dla czworonogów ważących do 8kg oraz dla większych. Należy pamiętać, że obroża Foresto nie powinna być stosowana przez szczenięta poniżej 7-ego tygodnia życia oraz przez kocięta poniżej 10-ego.

 4. Jak wygląda u was proces reklamacji produktów?

  Wszelkie wady czy usterki fabryczne naszych produktów należy zgłaszać na adres: Przychodnia Weterynaryjna "Animals-Vet" Dąbrowskiego 2, 32-065 Krzeszowice. Konieczne jest wysłanie towaru wraz z dowodem zakupu. Szczegółowy opis procesu reklamacji znajduje się w regulaminie sklepu.

 5. Ile będę czekać na dostarczenie zamówienia?

  Bez znaczenia czy zamawiana jest obroża Foresto, FURminator dla psów czy specjalistyczna karma, nasza firma wysyła je niezwłocznie, jednak nie później niż trzydzieści dni po zawarciu umowy.

 6. Jakie oferujecie metody płatności?

  Klienci mogą opłacić zamówienie wykorzystując w tym celu bankowość elektroniczną lub tradycyjny przelew. Dodatkowo, oferujemy także płatność gotówką przy odbiorze osobistym oraz u dostawcy za pobraniem.

 7. Mam pytanie dotyczące waszych usług, jak można się z wami skontaktować?

  Wszelkie pytania dotyczące FURminatorów dla kotów i psów czy innych produktów znajdujących się w naszej ofercie, prosimy kierować na nasz adres mailowy sklep@animalsvet.pl lub zadać je telefonicznie pod numerem (+48)508-841-484.

Podaj łapę Zobacz nas na Facebook'u Hills Rabaty Pensjonat Pupila. Hotel dla psów i kotów *****