Jesteś tutaj: Strona głównaSzczególnie polecamy:

Furminator dla psów

Wszyscy właściciele psów powinni być świadomi tego, że u ich pupili co pewien czas następuje zmiana podszerstka. Niepotrzebna sierść musi być na bieżąco usuwana, aby umożliwić wzrost nowym włoskom. W tym celu należy regularnie wyczesywać pupila, gdzie doskonale się sprawdza oryginalny FURminator dla psów. Zapewnia on wygodę i bezpieczeństwo stosowania.

Produkty

Furminator dla kotów

W przypadku kotów, regularne wyczesywanie podszerstka jest zabiegiem nie tylko kosmetycznym ale także profilaktycznym. Koty, podczas samodzielnej pielęgnacji, mają tendencję do połykania sierści, co stanowi dla nich zagrożenie. Warto więc zaopatrzyć się w oryginalny FURminator dla kotów i dbać o ich piękny wygląd oraz zdrowie.

Produkty

Obroża Foresto

Obroża Foresto jest innowacyjnym produktem, dzięki któremu można zapewnić psom i kotom skuteczną ochronę przed wieloma różnymi pasożytami. Warto wiedzieć, że rozwiązanie to działa na insekty niezależnie od ich stadium rozwojowego. Stosując je, zapobiegamy pojawieniu się u zwierzaka niebezpiecznych chorób, przenoszonych często właśnie przez pasożyty. Trwałość obroży to co najmniej 12 miesięcy - czyli całoroczna ochrona przed pasożytami!

Produkty
O sklepie

Sprzedaż internetową prowadzimy już od 2008 roku i wciąż ulepszamy oraz powiększamy przygotowaną ofertę produktów dla kotów oraz psów. Usprawniamy również działanie swojego sklepu online, dlatego już od pewnego czasu mogą Państwo robić w odświeżonej jego wersji pod nowym adresem. Przez lata udało nam się już zdobyć renomę i zaufanie klientów, przez co wielu z nich regularnie do nas wraca. Od samego początku działamy pod patronatem Przychodni Weterynaryjnej Lek. Wet. Lesława Gadowskiego, jednego z pierwszych w Polsce chirurgów zwierzęcych. Dzięki temu, uzyskują Państwo pewność, że cały asortyment został zatwierdzony przez specjalistę.

Karmy specjalistyczne

W swojej ofercie posiadamy między innymi bogaty zbiór karm specjalistycznych, które pomagają leczyć u zwierzęcia pewne dolegliwości lub im zapobiegać. Mogą to być np. produkty przeznaczone dla kotów cierpiących na problemy z nerkami czy też ogólnie układem moczowym. U psów często pojawiają się bóle stawów, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć również karmy, która będzie dużym wsparciem w leczeniu tej przypadłości. Co więcej, mamy w swojej ofercie także specjalistyczną żywność rekonwalescencyjną dla obu czworonogów, stosowaną np. w przypadku niedożywienia, okresu pooperacyjnego, w czasie ciąży oraz laktacji i nie tylko.

Produkty pielęgnacyjne

Nasz sklep internetowy oferuje również Państwu szereg produktów służących do dbania o higienę i wygląd pupila. Może to być na przykład preparat do przemywania uszu, a także furminator dla psów lub kotów, pozwalający usuwać niepotrzebny podszerstek. W przypadku zwierząt wychodzących, na uwagę zasługuje również obroża Foresto, zapewniająca ochronę przed pchłami, wszołami i kleszczami. Co więcej, w ofercie można znaleźć także między innymi przekąski oraz żele przeznaczone do higieny jamy ustnej pupili. Chcąc zadbać o piękno ich sierści, mogą Państwo stosować nasze szampony i odżywki od renomowanych producentów.

Podaj łapę Zobacz nas na Facebook'u Hills Rabaty Pensjonat Pupila. Hotel dla psów i kotów *****