Jesteś tutaj: Strona głównaSzczególnie polecamy:

Furminator dla psów

Każdy właściciel powinien pamiętać, że u psów co jakiś czas dochodzi do zmiany podszerstka. Musi on być regularnie usuwany, aby nowa sierść mogła rosnąć bez przeszkód. W tym celu należy regularnie wyczesywać pupila, gdzie doskonale się sprawdza oryginalny FURminator dla psów. Zapewnia on wygodę i bezpieczeństwo stosowania.

Produkty

Furminator dla kotów

W przypadku kotów, regularne wyczesywanie podszerstka jest zabiegiem nie tylko kosmetycznym ale także profilaktycznym. Koty, podczas samodzielnej pielęgnacji, mają tendencję do połykania sierści, co stanowi dla nich zagrożenie. Warto więc zaopatrzyć się w oryginalny FURminator dla kotów i dbać o ich piękny wygląd oraz zdrowie.

Produkty

Obroża Foresto

Obroża Foresto to innowacyjne rozwiązanie, pozwalające chronić koty i psy przed wszelkiego rodzaju pasożytami. Co więcej, dotyczy to każdego stadium rozwojowego tych "nieproszonych gości". Produkt ten zapobiega wystąpieniu u pupila groźnych chorób, jakie mogą przenosić insekty. Trwałość obroży to co najmniej 12 miesięcy - czyli całoroczna ochrona przed pasożytami!

Produkty

Promocje

Pro Plan Duo Délice Adult Bogata w Łososia z Ryżem

Pro Plan Duo Délice Adult Bogata w Łososia z Ryżem

To unikalne połączenie kruchych granulek z delikatnymi, rozdrobnionymi kawałkami zachęca Twojego psa do żucia. Dostarcza w 100% pełnoporcjowe i zbilansowane żywienie z odpowiednio zrównoważonymi składnikami odżywczymi, aby wspierać jego ogólne zdrowie i dobre samopoczucie. Pomaga także w utrzymaniu zdrowia jamy ustnej oraz układu pokarmowego.

Opakowanie Cena
700 g 25.00 PLN 20.00 PLN
10 kg Darmowa
wysyłka
220.00 PLN 170.00 PLN
2x10kg Darmowa
wysyłka
440.00 PLN 330.00 PLN

Zobacz więcej promocji »

Nowe produkty

VetEssentials Puppy

Najważniejsze potrzeby zdrowotne Twojego szczenięcia (poniżej 1 roku życia). Pierwszych kilka miesięcy życia Twojego szczenięcia ma kluczowy wpływ na jego zdrowie w trakcie całego życia. Hill's™ Science Plan™ VetEssentials Puppy został opracowany specjalnie, aby spełniać najważniejsze potrzeby zdrowotne Twojego szczeniaka i zawiera sprawdzone poziomy naturalnego DHA (kwasu tłuszczowego omega-3, występującego naturalnie w mleku matki), który wspomaga rozwój mózgu i wzroku.

Opakowanie Cena
2kg 67.00 PLN 55.00 PLN
10kg Darmowa
wysyłka
195.00 PLN 179.00 PLN
2 x 10kg Darmowa
wysyłka
390.00 PLN 355.00 PLN

Super Benek Compact Zapachowy waga 20kg

Super Benek Compact Zapachowy waga 20kg

Opakowanie Cena
20 kg 63.00 PLN 54.00 PLN

Super Benek Crystal [15 kg]

Super Benek Crystal [15 kg] silikonowy

Opakowanie Cena
15 kg 140.00 PLN 120.00 PLN

Zobacz więcej nowości »

Podaj łapę Zobacz nas na Facebook'u Hills Rabaty Pensjonat Pupila. Hotel dla psów i kotów *****